Şirketimiz ;

2005 yılının Ocak ayında İstanbul’da gıda takviyesi ve ilaç sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Ülkemizi kaliteli ve nitelikli ürünlerle buluşturmayı hedefleyen, güçlü vizyonu ve dinamik yapısı ile sektördeki yerini aldı. Global pazardaki güçlü markalardan Sanotact GmbH 2013 yılı itibariyle firmamızın ortakları arasına katıldı. Ayrıca halen,  Avrupa’nın efervesan devlerinden biri olan Sunlife GmbH,  Amerika’nın OTC sektöründeki güçlü firmalarından Carlson Labs. ve Alman Certmedica Int. GmbH ile distrübitörlük anlaşmalarını sürdürmektedir.

Palmiye İlaç,
  • Ülke çapında satış-dağıtım kanalı
  • Tecrübeli personeli
  • Sektördeki tecrübesi
  • Hızla büyüyen pazarlama ağı
  • Müşteri odaklı satış prensibi ile,

Türkiye’ye kaliteli ve üstün hizmet sunmaktadır.

Misyon ; 

Daha sağlıklı bir toplum, daha sağlıklı bir dünya için: insan sağlığına değer veren, güvenilir, kaliteli, başarılı ve üstün hizmet temel değerlerimizdir. Bu amaçla: Uluslararası köklü firmaların deneyim ve birikimleri ile sektördeki çalışma ve gelişmeleri yakından takip ederek, geleceğe daha sağlıklı bakan toplumlar oluşturmak için Türkiye insanına hizmet sunmaktayız.

Vizyon ; 

Yüksek kalitedeki ürünleri ilaç sektörüne sunan, sektöre büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturan, çok geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip, kalite ve mükemmellik ile özdeşleşen bir firma olma hedefinde emin adımlarla yürümekteyiz.

Teknolojimiz ;

Ürünlerimiz, alanında deniyimli, bilgi ve birikime sahip güçlü firmalar tarafından üretilmektedir.

Çözüm Ortaklarımız ;