KURUMSAL

/KURUMSAL
KURUMSAL 2018-04-17T11:23:46+00:00

Palmiye İlaç Kimya ve Gıda San. Tic. A.Ş.

Şirketimiz, 2005 yılının Ocak ayında İstanbul’da gıda takviyesi ve ilaç sektöründe faaliyet göstermek üzere kuruldu. Ülkemizi kaliteli ve nitelikli ürünlerle buluşturmayı hedefleyen, güçlü vizyonu ve dinamik yapısı ile sektördeki yerini aldı. Zamanla Avrupa ve Amerika’nın önde gelen firmaları ile distribütörlük anlaşması yapmıştır.

İlk olarak Amerika’nın uzman besin takviyesi firması Carlson Labs ile anlaşma yapmıştır. Carlson Labs halen Omega-3 te Amerika’nın en kaliteli ve en güvenilir firması olarak sektöre liderlik etmektedir. Distribütörlüğünü yaptığımız Sunlife firması ise dünyanın önde gelen efervesan tablet üreticilerinden biri olup, Sunlife adı tüm dünyada kalite ve güvenle anılmaktadır. Distribütör ve temsilcilikleri ile 50 ülkede faaliyet göstermektedir. 8 yıllık başarılı bir grafikten sonra 2013 yılında Almanya’nın en büyük ilaç dışı gruplarından biri olan DMK Group’un Sanotact firmasıyla hisse ortaklığı anlaşmasına varmıştır.

Şirketimiz, temsil ettiği markalar, sektöre sunduğu etkin içerikli ve kaliteli ürünleriyle birlikte sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir.

TEMSİL ETTİĞİMİZ MARKALAR

J. R. Carlson Laboratories Inc.

Amerika Birleşik Devletleri

1965 yılından beri A.B.D.’de sağlıklı nesiller için sürekli kalite prensibini benimsemiş ve bu çizgide ilerleyerek OTC sektörüne bir çok kaliteli ürün kazandırmıştır. Kalitesini uluslararası kurum ve kuruluşlardan aldığı belgeler ve ödüller ile tescil ettirmiştir. Carlson 250’den fazla ürün çeşidiyle dünyada pek çok ülkeye dağıtım yapmaktadır. Palmiye İlaç, 2005 yılından beri kaliteli Norveç balık yağlarında uzmanlaşmış bir marka olan Carlson’un Türkiye distribütörüdür.

www.carlsonlabs.com

Sunlife GmbH

Almanya

Sunlife, dünyanın önde gelen kapsül, tablet ve efervesan tablet üreticilerinden biridir. Almanya merkezli Sunlife, distribütör ve temsilcilikleriyle 50’i aşkın ülkede faaliyet göstererek, adı tüm dünyada kalite ve güvenle birlikte anılmaktadır.  Palmiye İlaç 2006 yılından beri Sunlife’ın Türkiye distribütörüdür.

www.sunlife-vitamine.de

Sanotact GmbH

Almanya

Sanotact bünyesinde Biolabor, Leben’s, Intact, Impact ve Blink gibi Almanya’da çok iyi bilinen bir çok markayı bulundurmaktadır. Biolabor’un tarihi 1934 yılında Beremen’de başlıyor. İkinci dünya savaşıyla sekteye uğrayan üretim, 1946 yılında yeniden faaliyete geçiyor. Sanotact 2017 yılı itibariyle “Biolabor” markası yerine kendi ismi olan “Sanotact” marka adı Alman pazarında faaliyet göstermektedir. Kalitesi, pazar bilgisi ve tecrübesiyle Sanotact GmbH 2013 yılından itibaren Türkiye’de firmamız ile birlikte yoluna devam etmektedir.

www.sanotact.de