Carlson Kid’s Daily D3 içerisinde, palm yağı yoktur!

Sosyal Medyada yayılan Palm Yağı konusu ile ilgili Carlson Kids D3 ürünümüzle alakalı sorular gelmektedir. Bu konuya açıklamamız aşağıdadır: Carlson Kids Daily D3 ürününde palm yağı yoktur.  İçeriğinde Doğal D3 vitamini (Kolekalsiferol) yanında Orta Zincirli Trigliserit yağ vardır. Peki bu Orta Zincirli Trigliserit Yağ nereden elde edilmektedir? Orta Zincirli Trigliserit yağları elde ederken palm ve hindistan cevizi yağı kaynak olarak kullanılıp palm yağından tamamen farklı olan yeni bir yağ sınıfı…

carlson_spins_haber

Omega-3’te 1* Numaralı Tercih !

Carlson Fish Oil; doğal ve özel ürünler sektöründe lider bilgi sağlayıcı SPINS verilerine göre, ABD’de en çok satan sıvı balık yağı konumundadır. Bilgi için tıklayınız.

HBAAwardBiolabor

Biolabor®, Health & Beauty Award (HBA) 2014′ den Ödülle Döndü !

Biolabor markası Health & Beauty Award(HBA) 2014 ödülünü: “Best Newcomer Dietary Supplement Brand” (En iyi ve yeni besin takviyesi markası) olarak aldı.  2013 yılının ilkbaharından bu yana Çin piyasasında yer alan Biolabor markası bu yıl Temmuz ayında ilk ödülünü aldı: DMK, Alman süt kontörünün yan kuruluşu olan Sanotact sağlık ürünleri, Biolabor markasıyla Health & Beauty Award(HBA) 2014 ödülünü: “Best Newcomer Dietary Supplement Brand” (En iyi ve yeni besin takviyesi markası)…

Carlson Fish Oil Yine 1 Numara!

Sağlıklı beslenmeye önem veren tüketici sitelerinden ConsumerLab.com’ın düzenlemiş olduğu “2013 Yılı Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka Ödülü” anket sonuçlarına göre Balık Yağıkategorisinde Carlson Fish Oil #1. sırada yerini aldı. Bu sonuçlar 10.000 ‘den fazla ConsumerLab.com e-bülten abonelerin verdiği oylara göre belirlenmektedir.

Biolabor Artık Türkiye’de!

Palmiye İlaç global pazardaki güçlü markaların Türkiye’deki temsilcisi olmaya devam ediyor. Almanya’nın en önemli markalarından bir tanesi olan Biolabor geniş ürün yelpazesiyle artık Türkiye’de. Önümüzdeki yıl 80’inci yılını kutlayacak olan Biolabor, Palmiye İlaç ile Türkiye’de eczanelerde tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Tıbbı cihaz sınıflandırmasında ve sağlık bakanlığından ruhsatlı ürünü Biolabor Öksürük/Cough ile eczanelerde yerini alıyor.